TEL +355 68 2063022 OSE REZERVO ONLINE REZERVO

Accommodation

Vila Belvedere ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1999. Ne vitin 2005 behen restaurimet e para dhe ne vitin 2009 shton kapacitetet si ne restorant ashtu dhe ne dhoma dhe salla konferencash. “Vila Belvedere” sjell per ju stilin italiani ne interior dhe design. Sot vime tek ju me nje kapacitet ne total prej 60 dhomash te stadarteve bashkekohore. Dhomat jane te arreduara me elegance dhe te ndryshme nga njera tjetra. Nje pjese e tyre ne stil antik dhe nje pjese ne stil modern.

Dhomat jane te medha dhe me tavoline pune. Shume prej tyre ofrojne pamjen e mrekullueshme te detit Adriatik ose te pishines me lulishten prej 1000 m2. Ne cdo kend te hotelit do te gjeni mobilje te stilit antik dhe oxhak qe japin ndjesine e ngrohtesise se shtepise suaj. Mund ta filloni diten me nje mengjes te pasur bufe suedez, te kripur ose te embel dhe embelsirat e bera nga ne. Ju mund te porosisni mengjesin ne dhomen tuaj. Recepsione tek ne ju pergjigjet 24 ore.

Dhomat jane per duhanpires ose jo. Ajri i kondicionuar eshte i personalizuar, telefon me linje direkte, tualet personal, kabine dushi ose vaske me hidromasazh, tharese flokesh, set i kortezise, minibar, TV me kabell satelitor. Gjithashtu nga dhoma juaj pervec kenaqesise dhe relaksit mund te mbani lidhje me biznesin tuaj. Interneti wirless me shpejtesi te larte eshte pa pagese.